Dobrze wykonana usługa to nie tylko produkty wysokie jakości. To przede wszystkim umiejętności i doświadczenie stylistki. Naturalne rzęsy rosną w określony sposób i to właśnie na nim wzorujemy się podczas podkreślania spojrzenia syntetycznymi włoskami. W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz zestawy mix, w których skład wchodzą paski 2D, 3D, 4D 5D, 6D, 8D, 10D i 12D o różnej długości – od 7 do 13 milimetrów. Dzięki temu bez problemu stworzysz stylizację, która zwróci uwagę bez efektu obciążenia.

Jakie rodzaje rzęs znajdziesz w naszym sklepie?

Każda z Klientek ma zupełnie inne oczekiwania. Jedne preferują bardzo naturalny efekt, a drugie wręcz przeciwnie – mocny, czasami nawet teatralny. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszym asortymencie umieściliśmy produkty, z którymi wykonasz dowolną usługę. Rzęsy mix 5D, 6D i 8D to zdecydowanie najchętniej wybierane zestawy. Jednak oprócz nich znajdziesz tutaj również subtelne 2D, 3D i 4D oraz wyraźne 10D i 12D.

Co więcej, jeśli Twoje Klientki szukają nietypowych rozwiązań, to z pewnością spodobają im się nasze zestawy kolorowych włosków. Oferujemy rzęsy mix 6D i 3D: różowe, niebieskie, pomarańczowe, fioletowe, czerwone i zielone. Nie wykluczamy poszerzenia naszego asortymentu o objętości 5D, 8D i inne.

Rzęsy mix – jakie rodzaje skrętów oferujemy?

Stworzenie estetycznej stylizacji, która zadowoli Klientkę, to coś więcej niż wybór odpowiedniej objętości. Istotny jest tutaj również skręt włosków. Im bardziej uniesione, tym większe oczy będą się wydawać. Podczas wykonywania usługi warto kierować nie tylko samymi upodobaniami osoby, ale również kształtem powiek. Przykładowo, w przypadku kobiet z opadającymi górnymi powiekami, lepszym wyborem będą delikatne podkręcone modele.

Nasze rzęsy mix 8D, 6D, 5D i inne występują w kilku wersjach: Cc, C, D, M, L. Z nimi bez problemu wykonasz każdą usługę i zadowolisz nawet najbardziej wymagające Klientki! Zapoznaj się z naszą ofertą i postaw na wysoką jakość dostępnych produktów!

Masz pytania dotyczące naszych rzęs w boxach? Skontaktuj się z naszym sklepem internetowym, a my rozwiejemy wszelkie wątpliwości i doradzimy w zakupie!