Za piękne i głębokie spojrzenie odpowiada nie tylko wyrazisty makijaż oka, lecz także właściwa stylizacja rzęs. W naszym asortymencie znajduje się mnóstwo produktów do ich zagęszczania i przedłużania - w tym cenione na rynku akcesoria kosmetyczne od marki Nagaraku. W sprzedaży posiadamy rzęsy w boxach, na paskach, a także akcesoria sypkie. Wybierz spośród nich produkty dla siebie.

Przedłużanie i stylizacja dzięki produktom z naszej oferty

Akcesoria w boxach występują w wersji czarnej i kolorowej (m.in. różowej, czerwonej czy niebieskiej), natomiast te na paskach dostępne są w pudełeczkach po 200, 500 lub 1000 sztuk. Produkty sypkie również znajdziesz u nas w wersjach o różnych długościach, grubościach i rodzajach skrętu. Polecamy też zestawy mix na paskach, w których znajdują się kępki zgrzewane, a nie klejone. Z dostępnych tu produktów można korzystać w salonach urody, ale i w domu. Jeśli samodzielne klejenie rzęs nie sprawia Ci problemu, wybierz akcesoria w boxie, na pasku lub sypane i z ich pomocą pięknie zaakcentuj swoje spojrzenie.

Profesjonalne rzęsy Nagaraku

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć uwielbianych przez kosmetyczki i wizażystki produktów do stylizacji marki Nagaraku. Komplety akcesoriów przyklejanych dostępne są w trzech różnych wersjach o grubości 0,05 mm, 0,07 mm i 0,10 mm. Podczas zamawiania każdego z zestawów można wybrać też długość akcesoriów oraz rodzaj ich skrętu. Produkty z syntetycznego materiału zapewniają świetny efekt, a przy tym są bardzo ekonomiczną opcją. Zachęcamy do ich wypróbowania!