12,00  z VAT
Sold: 15
Available: 43
20,00  z VAT
20,00  z VAT
20,00  z VAT
10,00  z VAT
6,00  z VAT
5,00  z VAT
10,00  z VAT
2,00  z VAT
2,00  z VAT

Pięknie wykonany manicure będzie ozdobą każdej z nas. W sklepie internetowym naszej firmy zaopatrzysz się w akcesoria, dzięki którym pielęgnacja paznokci nie sprawi żadnych problemów. Dostarczamy pilniki, polerka oraz waciki bezpyłowe, z których można korzystać zarówno w salonach kosmetycznych, jak i we własnym domu. Zapewniamy korzystne ceny akcesoriów do formowania i pielęgnacji płytek oraz do zdejmowania i nakładania lakierów.

Piękne, zadbane i zdrowe paznokcie dzięki właściwym akcesoriom

W naszym sklepie internetowym znajdziesz pilniki i polerki do paznokci, które pomogą w nadaniu im ładnego kształtu i we właściwym przygotowaniu płytki do nałożenia na nią warstw bazy, lakieru i topu. W sprzedaży posiadamy dwustronne pilniki papierowe o najbardziej uniwersalnej gradacji 100/80. Dostępne są w pięciu różnych kształtach, w tym między innymi prostym, typu banan oraz półksiężyc. Zaopatrzysz się tu również uniwersalny blok polerski, dzięki któremu zmatowisz i wyrównasz płytkę.

W ofercie nie mogło zabraknąć również wacików bezpyłowych, z pomocą których dbanie o paznokcie podczas zdejmowania manicure'u hybrydowego jest jeszcze łatwiejsze. Te akcesoria będą też niezastąpione podczas nakładania warstwy lakieru - bez problemów usuną z płytki warstwę dyspersyjną, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu. W zestawie znajduje się 500 sztuk wacików.

Zapewnij sobie i swoim klientkom właściwą pielęgnację, a przez to - zdrowy i elegancki wygląd manicure'u. Zapraszamy do składania zamówień.