Cążki do obcinania skórekCążki do obcinania skórek
10,00  z VAT
Obcinaczki do paznokci
6,00  z VAT
Nożyczki małeNożyczki małe
5,00  z VAT
Lusterko kolorowe
6,00  z VAT
Polerka do paznokci 240/240
2,50  z VAT
Sold: 95
Available: 500
Pilnik do paznokci O.P.I
2,00  z VAT

Troska o zdrowy i estetyczny wygląd dłoni i stóp to ważny element codziennej pielęgnacji ciała. Precyzyjnie przycięte i zadbane paznokcie nie tylko świetnie wyglądają, ale również są mniej podatne na gromadzenie się zanieczyszczeń i bakterii, które sprzyjają infekcjom. Dlatego też w każdym domu i salonie urody powinny znaleźć się profesjonalne akcesoria kosmetyczne: nożyczki, obcinaczki, cążki do wycinania niechcianych skórek oraz pilniki i polerki.

Nożyczki, obcinaczki czy cążki do paznokci - co wybrać?

Zestaw przyborów niezbędnych do manicure i pedicure powinien zawierać podstawowe akcesoria do paznokci: nożyczki, obcinaczki oraz cążki do wycinania zbędnych skórek. Wybór idealnego narzędzia zależy przede wszystkim od twardości i kondycji płytki. Na palcach dłoni jest ona zwykle cieńsza i delikatniejsza, natomiast u stóp - twardsza i grubsza. Decydując się na produkty dla siebie lub do salonu kosmetycznego, zwróć uwagę na jakość wykonania oraz materiał. Najlepsza, najtrwalsza i najbezpieczniejsza jest stal nierdzewna i chirurgiczna.

Dobierz akcesoria do manicure i pedicure!

Przygotowując zestaw akcesoriów do pielęgnacji dłoni, upewnij się, że przybory te są ostre. Obcinaczki, nożyczki i cążki do paznokci mogą mieć różny kształt i wielkość. Przyrządy o prostych krawędziach nadają się do skracania zwłaszcza płytki u stóp. Do rąk lepiej jest używać narzędzi lekko zaokrąglonych. Pozwalają one uzyskać bardziej opływowy kształt. Stosując na koniec zabiegu polerkę lub pilnik, z łatwością przygotujesz gładką powierzchnię, idealną do nałożenia efektownie prezentującego się lakieru.