Zestaw do paznokci pedzelki
12,00  z VAT
Sold: 20
Available: 38
Żel UV 003
20,00  z VAT
Żel UV 003Żel UV 003
20,00  z VAT
Żel UV 002Żel UV 002
20,00  z VAT
Tipsy do paznokci 100sztuk
10,00  z VAT

Wiele kobiet ceni wygodę oraz gustownie wyglądający manicure. Najlepsze akcesoria do stylizacji paznokci: żele UV, pędzelki oraz tipsy pozwalają na uzyskanie efektownych i trwałych rezultatów zarówno w salonie urody, jak i warunkach domowych. Głęboki kolor oraz modne zdobienia utrzymują się nawet do czterech tygodni. Gładki, pozbawiony smug lakier nie odpryskuje się i nie łuszczy, ponieważ jest szybko utwardzany w świetle lampy.

Postaw na profesjonalną stylizację paznokci!

Jeśli lubisz eksperymentować z kolorami, wzorami i zdobieniami, wybierz wszechstronne akcesoria do paznokci: żele UV i pędzelki oraz tipsy, wykonane z elastycznego i trwałego materiału ABS. Dzięki dobrej jakości, prostym w aplikacji produktom łatwiej i precyzyjniej nakładasz lakier. W rezultacie możesz osiągnąć zamierzony efekt. Każdą warstwę utwardzasz pod lampą, więc masz pewność, że malowana powierzchnia wyschła przed nałożeniem kolejnej.

Naturalnie wyglądające paznokcie czy spektakularne tipsy?

Niewątpliwą zaletą manicure utrwalanego za pomocą lampy UV jest to, że paznokcie prezentują się elegancko i ekskluzywnie. Są giętkie, a kolor żelu - trwały i wyrazisty. Jeśli z kolei zależy Ci na efekcie "wow", zdecyduj się na wytrzymałe, przezroczyste tipsy o klasycznym kształcie. Dzięki nim przedłużysz żelem zbyt krótką płytkę. Cienka kieszonka ułatwia opracowanie przejścia pomiędzy sztuczną powierzchnią a naturalną. Pamiętaj również, aby wybrać zestaw pędzelków służących do malowania finezyjnych zdobień i nanoszenia połyskujących ozdób.