Z Twoim logo

Tutaj znajdziesz różne propozycje prezencików Dla klientki z TWOIM LOGO na każdą okazje! Pamiętaj żeby po zakupie napisać do nas – zaprojektujemy napis/logo według Twojego życzenia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Twoja propozycja

Bardzo będzie nam miło jeżeli napisz do nas ze swoją propozycją prezentu dla klientek ponieważ uwielbiamy się rozwijać. Odpowiadając na Wasze potrzeby przedstawiamy Wam poniżej pare naszych propozycji. Pamiętaj proszę o wiadomości do nas po ich zamówieniu.

Termin realizacji oraz zwroty

Prezenty stworzone przez nas dla klientek z Twoim logo lub napiem nie podlegają zwrotowi. Personalizowany napis może być użyty tylko przez Ciebie tak więc dalsza jego sprzedaż niestety nie jest możliwa. Zamówienia realizujemy maksymalnie szybko. Czas realizacji Twojego zamówienia zależy od ilosci zamawianych produktów oraz od ich dostępności. Zawsze staramy się by nie przekroczyć 3 dni roboczych. Po dokonaniu zamówienia zostaniesz poinformowany o terminie wysyłki jednak jeżeli nie odezwiemy się oznacza to że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane od razu.

Realizujemy zamówienia już od jednej sztuki dlatego nie musisz obawiać się że złożone zamówienie bedzie za małe do realizacji.